Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 171
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2206023
19048
376
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart nyelű fűszerkanál, jelzett, h: 7,5 cm, nettó: 8,2 g 2206534
19049
376
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla körös nyaklánc, Pandora jelzéssel, max. h: 42 cm, bruttó: 4,1 g 2206027
19050
376
8500
Jewellery
Ezüst(Ag) fűszerkanál, 2 db, jelzett, h: 10,8 cm, nettó: 26,8 g 2206863
19051
376
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, türkiz kővel, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 7,39 g 2206079
19052
376
36000
Jewellery
Ezüst(Ag) cigarettatárca, zománc díszítéssel, jelzett, 9×7,5 cm, bruttó: 113,1 g 2206047
19053
376
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) nyolcszögletű ékszertálka, jelzett, d: 8 cm, nettó: 17,5 g 2207290
19054
376
110000
Jewellery
Arany (Au) 14K gyűrű, jelzett, méret: 52, bruttó: 10,5 g
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
2206545
19055
376
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 2,4 cm, nettó: 2,33 g 2206849
19056
376
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr szék, jelzett, m: 2,8 cm, nettó: 7,15 g 2206854
19057
376
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű türkiz kővel, jelzett, méret: 53, bruttó: 5,98 g 2206809
19058
376
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) szíves gyűrű, Bulgari jelzéssel, méret: 56, bruttó: 4,59 g 2206813
19059
376
Jewellery
Ezüst(Ag) négylevelű lóhere, zománc díszítéssel, jelzés nélkül, 3,5×3,5 cm, bruttó: 11,57 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft