"MHSZ TLV OB '77, Izbég" feliratú Hollóházi porcelán plakett, matricás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Militaria~500027/MHSZ-TLV-OB-77-Izbeg-feliratu-Hollohazi-porcelan-plakett-matricas-jelzett-apro-kopasn~II2212248
2212248
13254
376
Military
Leírás: "MHSZ TLV OB '77, Izbég" feliratú Hollóházi porcelán plakett, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9 cm
: kozár_edit