1941 Pápa, katonai ejtőernyős képzés, repülőgépek a pápai repülőtéren, 32 db fotó, fotósarokkal kartonra erősítve, jó állapotban, 6,5×5,5 és 8,5×11,5 cm
Österreich-Ungarn in waffe, 5 mappányi fotó/nyomat kartonra ragasztva, 19x25 cm körüli méretekben, egy mappában 50 db, teljes kiadás, a mappák kopottas, sérült állapotban.
cca 1930-1940 Fotóalbum főként katonai témájú fotókkal, mellette lovas sporttal és vadászattal kapcsolatos felvételekkel, fotók és fotólapok, 41 db, 6x4,5 cm és 8,5x13,5 cm közötti méretekben
1944 Magyar Szárnyak, VII. évf. 12-13. sz., 1944. jún. 15., júl. 1. Szerk.: Jánosy István. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. A júniusi szám címlapján Szirmay Aladár vezérőrnaggyal, a magyar repülődandár parancsnokával, jó állapotban.
BMP-1 szovjet úszóképes gyalogsági felderítő harcjármű modell, műanyag, eredeti dobozában, jó állapotban, h: 15 cm / BMP-1 Soviet amphibious tracked infantry fighting vehicle, plastic modell, in original case, length: 15 cm