Képkeretek Tételek száma: 15
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2161666
12208
376
500
Frames
Szálcsiszolt alumínium képkeret, eredeti csomagolásban, újszerű állapotban belső méret: 11,5x7,5 cm, külső méret: 16x12 cm 2211036
12209
376
Frames
Aranyozott, üvegezett fém keret, benne képpel, támaszthatós és akaszthatós egyben, belső méret d: 8 cm, külső méret d: 9,5 cm 2215856
12210
376
Frames
Díszes, aranyozott, gipsz rátétes fa keret. Képméret: 41x45 cm 2207018
12211
376
Frames
Istokovits jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, sérült. Hátoldalán egy másik mű valalmint "19" és "zsombékos felirattal, 45x70 cm 2207016
12212
376
Frames
Márffy jelzéssel: Hátsó kert. Olaj, farost. 45x60 cm 2207012
12213
376
Frames
Egry jelzéssel: Balaton. Kréta, karton, sérült. Üvegezett fa keretben, 34x45 cm 2207007
12214
376
Frames
Üvegezett fa keretben Monet nyomat, belső méret: 50x70 cm 2207003
12215
376
Frames
Vaszary jelzéssel: Katonák. Szén, papír. Üvegezett fa keretben, 32x24,5 cm 2209931
12216
376
Frames
Díszes üvegezett képkeret Tom Beecham nyomattal, paszpartuval, paszpartu méret: 22,5x34 cm, belső méret: 33x44,5 cm 2215582
12217
376
Frames
Fa képkeret, üvegezett Hans Zatzka nyomattal, kép méret: 29,5x19 cm keret: 39,5x29 cm 2211408
12218
376
Frames
Régi fa képkeret, 34x25 cm 2212681
12219
376
Frames
Régi ovális fa képkeret, kissékopott, belső méret: 24,5x18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft