Bolhapiac Tételek száma: 566
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2146999
11929
376
Flea Market
Kínai műanyag távcső, 4x30 mm, eredeti karton dobozában, jó állapotban 2169508
11930
376
Flea Market
Régi logarléc + ibolyamintás fa tapper, h: 12 és 15 cm 2185888
11931
376
Flea Market
Alpina síszemüveg, lencséjén kopásnyomokkal, 15×7 cm 2142452
11932
376
Flea Market
Japán inhalátor eredeti csomagolásban 2191628
11933
376
Flea Market
Kígyóbőr kikészítve 140 cm 2191626
11934
376
Flea Market
Kígyóbőr kikészítve 160 cm 2212619
11936
376
Flea Market
Vadász kutyájával a csónakban. Fém fali kép, kartonra kasírozva, 20x28 cm 2212604
11937
376
Flea Market
Háromágú fém gyertyatartó, kopott, m: 14,5 cm 2207211
11938
376
Flea Market
Alsókanda 156 - zománcozott fém tábla, sérült, 15×18 cm 2215186
11939
376
Flea Market
Magyar Állami Operaház, aranyozott miniatűr kép üvegezett fa keretben, díszdobozban, 4,5x6,5 cm 2215193
11940
376
Flea Market
Siklós aranyozott miniatűr kép üvegezett fa keretben, díszdobozban, 6,5x4,5 cm 2209426
11942
376
Flea Market
Régi népies festett fa tinta- és ceruzatartó, üvegek nélkül, kopott, 10,5×21x2,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft