Bolhapiac Tételek száma: 566
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2212638
11748
376
Flea Market
cca 1930-40 Naumann Erika írógép, magyar billentyűzettel, dobozban, kopott, 28x12x31 cm / ca 1930-40 Naumann Erika typewriter, with hungarian keyboard, with case, with some wear, 28x12x31 cm 2215266
11749
376
Flea Market
Bőr/szőr borítású kulacs, jó állapotban, m: 28 cm 2215263
11750
376
Flea Market
Német férfi vadászkalap, jelzett, jó állapotban 2215333
11751
376
Flea Market
Bornyitó készlet eredeti fa dobozában, 27×24×8 cm 2215314
11752
376
Flea Market
Régi réz vadászkürt, 21×17 cm 2215307
11753
376
Flea Market
Ékszertartó koffer, kisebb kopásnyomokkal, kód: 671, 22×16×13 cm 2215343
11754
376
Flea Market
Diddl levélpapír gyűjtemény albumban 2215385
11755
376
Flea Market
Lófejek, faragott fa falikép, 35×22 cm 2215568
11756
376
Flea Market
Festett üveg karácsonyfa csúcsdísz, kopásnyomokkal, h: 25 cm 2215479
11757
376
Flea Market
Emeletes üveg vitrin, egyik lába hiányzik, ajtaja szétesik, m: 21 cm 2215474
11758
376
Flea Market
6 db vadász motívumú ón tálka, eredeti tartójával + régi címeres ón dísztányér, d: 10 cm 2215450
11759
376
Flea Market
Fűszeres kis fa szekrény, német felirattal, kopásnyomokkal, 27×20×6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft