1 000 Ft
9
Vegyes egyházi könyv tétel, 4 db. Magyarok fénye. Öregbetűs ima- és énekeskönyv. Szerk.: Dr. Pantol Márton. Bp., 1943, Magyar Kórus. Első kiadás. Kopott vászonkötésben, leszakadt gerinccel és laza kötéssel. + Die heilingen Schriften des alten und neuen Testamentes. Baben, 1932, St. Johannis Druckerei nyomtatása. Egészvászon kötésben, kissé megviselt borítóval és sérült gerinccel. Német nyelven. + Az ó és újszövetségi szentírás a vulgata szerint, figyelemmel az eredeti szövegre Káldi György fordítása nyomán jegyzetekkel átdolgozva. IV. kötet. Bp., 1918, Szent-István-Társulat. Harmadik, változatlan kiadás. Kiadói egészvászon kötés, megviselt borítóval, sérült gerinccel és laza kötéssel. + Zigány Miklós-Fényi András: XII. Pius élete és válogatott beszédei. Írta és a beszédeket fordította: - - és - -.hn., én., Magyar Jövő, 478 p., 22 t. (egészoldalas fotó). Második kiadás. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, címeres félvászon-kötésben, laza, kissé sérült fűzéssel és kopott borítóval. Megjelent 2000 számozott példányban.