Reformation in Europe. Szerk.: Oskar Thulin. Leipzig, 1967, Edition Leipzig. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói karton-tokban.
Bánk József: Igére vár a nép III. Gondolatok és buzdítások vasárnapokra és ünnepekre/III. kötet: "C" év. A szerző, Dr. Bánk József (1911- 2002) egri érsek, majd váci érsek-püspök által dedikált és dátumozott! Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
John F. Kavanaugh: Krisztus követése a fogyasztói társadalomban. A kulturális szembenállás lelkisége. Ford.: Jávorné Barsi Boglárka. Bp., 2003, Ursus Libris-Altern. Kiadói papírkötés.
Bán Aladár: Áhítat szárnyain. Himnuszok és egyéb vallásos költemények. Akantisz V. rajzaival. Budapest, 1900, A Szent-István Társulat kiadása. Illusztrált, laza kiadói félvászon kötésben
Erdő Péter: Csak kegyelem. Bartha Szabó József és Jezsó Ákos beszélgetése Erdő Péterrel az egyházról, hazánkról, a családról és a társadalomról. Bp.,2003., Válasz. Kiadói kartonált papírkötés.
A 'gyermek Jézusról' nevezett Szent Terézia nővér karmelita apácának önéletrajza. (1873-1897.) Ford.: Nagyfejtő Gabriella. Bp.,1926,Szent István-Társulat. Ötödik kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.