15040.
376. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Katz Richárd: Vidám napok barna emberek között. Ford.: Görög Imre. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapnál szakadással.