15126.
376. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Gregory K. W. - Raven C. H.: Gorillák nyomában. Ford.: Szent-Ivány József. Bp., 1940, Kir. M. Természettudományi Társulat, 317+3 p.+XXXII t. (Fekete-fehér képtáblák.) Oldalszámozáson belül két térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, kissé laza fűzéssel. Az eredeti elülsÅ‘ papÃrborÃtót az elülsÅ‘ szennylapra kasÃrozták.