Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 193
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2184487
15096
376
Books: Travelling, Local History
cca 1933 Harkány gyógyfürdő. Ismertető füzet. Bp., én., Brit-ny., 8 sztl. lev. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben. 2211293
15097
376
Herkely Károly: A mezőkövesdi matyó nép élete. Reprint, Mezőkövesd, 1996, Mezőkövesd Város Önkormányzata. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. 2209947
15098
376
Trebbin Ágost: Pécsi színek és hangulatok II. A Pécsi Krónika sorozat kötete. 2007, Pécs, a HÁZMESTER '98 KFT. kiadása. Papírkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált példány, dátumozva (2007. IX. 30.). 2207899
15099
376
Szántó Imre: Gróf Festetics György emlékezete. Hévíz fürdőhely születése. Hévíz, 1991, Castellum. Kiadói papírkötésben. Számozott (1000/0134.) példány. 2189770
15100
376
Völgyes Miklós: Dunai zsebkönyv. Rajzolta: Taussig Vera. Bp., 1936., Völgyes Miklós, 110+2 p. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, rajta kis javítás, és két lap sérült. 2107716
15101
376
Hováth Ferenc (szerk.): Sárvár monográfiája. Szombathely, 1978. Kiadói egészvászon kötésben. Szakadozott papír védőborítóval 2213953
15102
376
Kazincbarcika földrajza. Szerk.: Frisnyák Sándor. Kazincbarcika, 1979., Kazincbarcika Városi Tanácsa. Kiadói papírkötés. 2057049
15103
376
Zoltán Péter: Egy fekete notesz titkaiból. (Kalandozás a nagyvárosban.) A borító Filo [Mihályfi Ernőné Fischer Ilona (1910-1986.)] Bp.,1959,Móra. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. 2057125
15104
376
Marosi László: Az én Budapestem. Bp.,1985, Révai-ny. Magyar, német, angol, olasz és orosz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. 2001122
15105
376
Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, tékával. Térkép nélkül 2187791
15106
376
Egri Mária-Polgár Árpád: Öreg kutya. Báró Mednyánszky László. 1852-1919. Bp., 2001., Polgár Galéria. Kiadói kartonált papírkötés, érdekes ajándékozási sorokkal (dedikált?) 2192570
15107
376
Medvigy Endre: Marosvásárhely és vártemploma. Bp., 1990. Kiadói papírkötés védőborítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft