Könyvek: Technika Tételek száma: 40
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2088957
17216
376
100
Books: Technics
Ügyes kezek. (Ezermester.) Ford.: Gellért György. Bp., 1956, Művelt Nép. Második kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötésben. 1923972
17217
376
100
Books: Technics
Hevesy Iván: Fényképezés kisfilmes géppel. Bp.,é.n., HAFA. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással. 1966208
17218
376
Books: Technics
Petrik Ottó: Vasútmodellezés. Járművek. Np., 1969. Táncsics. Félvászon kötésben. 2001727
17219
376
100
Books: Technics
Dr. Horváth Árpád: Utak, hidak, vasutak. Zrínyi Katonai Kiadó, 1970. Egészvászon kötés, papírborítóval 1953590
17220
376
Books: Technics
O. K. Gajevszkij: Repülőmodellezés. Fordította: Árvai László. Bp.,1955, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban. 1962135
17221
376
Books: Technics
Hársfalvi Sándor: Repülőmodellezés. Bp., 1983, Műszaki. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 1989383
17222
376
100
Books: Technics
Jesztl Jenő: A színes fényképezés. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, jó állapotban. 1966207
17223
376
100
Books: Technics
Prohászka-Poich-Sütő-Wikler: A magyar modellezés 75 éve Magyar Honvédelmi Szövetség, 1984 Egészvászon kötésben, kissé szakadt papírborítóval. 2089714
17224
376
Books: Technics
J. B. Horne - T. B. Maud: Liverpool Transport 1900-1930. Trovbridge, 1982. 360p. Sok illusztrációval. Kiadói kartonálásban. 2077538
17225
376
Books: Technics
Gáti József-Horváth Sándor-Legeza László: A XX. század autója. 100 éves a Ford T-modell. Bp.,2008, Budapesti Műszaki Főiskola. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2038507
17226
376
Books: Technics
"Hütte." Des Ingenieurs Taschnebuch I-II. köt. Szerk.: "Hütte." Berlin, 1911, Wilhelm Ernst&Sohn. 21. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, az I. és II. kötet gerincén sérüléssel, a III. kötet sérült, lyukas. 2039105
17227
376
Books: Technics
E.D. Mihajlov-S.B. Sztojanov-N.A. Tolev: Targoncák üzemeltetése és javítása. Bp.,1988, Műszaki. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft