Könyvek: Technika

Tételek száma: 40

Harrer Ferenc: A Fővárosi Közmunkák Tanácsa 1930-1940. Bp.,1941-es kiadás Reprintje, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben
17192.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1916 Kézikönyv és kioktatás a Fowler féle gőzekeszerelvények karban - és üzembentartásáról. Bp.,1916,John Fowler&Co., szakadt, kissé foltos, hajtásnyommal, kijáró lapokkal, 13 sztl. lev.
17193.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Csepel D344. típusú négykerék meghajtásos gépkocsi  kezelési és karbantartási utasítása. Szigethalom, 1962, Csepel Autógyár. 218 p. Fekete-fehér ábrákkal és képekkel. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval, borító hátsó felén tollas firkával.
17194.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1908 Műszaki naptár. 12. évf. Szerk.: Doletsko Ferenc. Bp.,1908., "Pátria". Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17195.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Schreiber. Automobilisták zsebkönyve. Bp.,1944, (Neuwald-ny.), 348+4+LXVIII p. Tizennegyedik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17196.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Oródy János: A gázmotorok gyakorlati kézikönyve. Bp., 1912., Thália Műintézet Rt., 301+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
17197.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Aisberg, E.: Most már értem a rádiót. Bp., Káldor. Kiadói papírkötés, ex librisszel, sérült, viseltes állapotban.
17198.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Iparterv. Bp., én., Iparterv - Industrial Building Design Company, 156 p. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17199.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Sipos Antalné-Bencze Géza-Bikki István-Korbonits Dezső: A Chinoin története. (1910-1995.) Egy mindig megújuló vállalat. Bp., 1996., Chinoin. Kiadói kartonált papírkötés.
17200.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17201.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17202.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Orosz nyelvű tűzoltóságról szóló könyv, ajándékozási sorokkal
17203.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft