Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 32

Dr. Nemes Nagy Zoltán: Sexualis Neurosisok. Bp., é.n., Mai Henrik és Fia. Kiadói aranyozott egészvászonkötésben, enyhén kopottas állapotban.
17172.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Schopenhauer, [Arthur]: A szerelem metafizikája. H.n., é.n., Genius. Második kiadás. Kiadói Gottermayer kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
17173.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szenes Adolf: Tréfás és csodás jelenségek a számok birodalmából. Szeged, 1930., Széchényi Könyvnyomda. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, a szentendrei Polgári Fiú- és Leányiskola Jókai Önképzőkörének pecsétjével.
17174.

Szenes Adolf: Tréfás és csodás jelenségek a számok birodalmából. Szeged, 1930., Széchényi Könyvnyomda. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, a "szentendrei Polgári Fiú- és Leányiskola Jókai Önképzőkörének" pecsétjével.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Bihari Anna-Pócs Éva: Képes magyar néprajz. Bp., 1985., Corvina. Kiadói papírkötés.
17175.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16
Kálmán Béla: A nevek világa. Debrecen, 1989., Csokonai. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés.
17176.

Kikiáltási ár:
800 Ft
A lélek és az értelem abc-je. Readers Digest válogatás. Szerk.: Guiness, Alma E. - Scott-Macnab, Justine. Bp., 1997, Readers Digest. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17177.

A lélek és az értelem abc-je. Reader's Digest válogatás. Szerk.: Guiness, Alma E. - Scott-Macnab, Justine. Bp., 1997, Reader's Digest. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Harkai Schiller Pál: Bevezetés a lélektanba. A cselekvés elemzése. Bp.,1944., Pantheon. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és borítóval. A szerző által dedikált.
17178.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Bauer A. Bernhard: A nő. Tanulmányok a nő testéről, lelkéről, nemi életéről és erotikájáról. Dr. Fülöp Zsigmond fordítása. Bp., 1928, Novák Rudolf és Társa. Második rész, harmadik kiadás. Egészvászon kötésben, leszakadt borítóval és gerinccel.
17179.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes könyv tétel, 2 db. Szurovy Géza: A kőolaj regénye. Bp., 1993, Hírlapkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé szakadt állapotban. A szerző által dedikált példány, dátumozva (1993 Karácsonyán). + John F. Walvoord: Armageddon, olaj és terror. Mit mond a Biblia Amerika jövőjéről, a közel-keletről és a nyugati civilizáció bukásáról? Mark Hitchcock közreműködésével. Morvay Péter fordítása. Bp., 2008, Új Spirit Könyvek. Második, javított kiadás. Papírkötésben, jó állapotban.
17180.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17181.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17182.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17183.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft