A világháború kézikönyve.1914-1918. De Sgardelli Caesar összeállítása. Bp., 1935., Lloyd Szaklapok kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Egészvászon kötés, kopott állapotban.
1916 George Stuart Fullerton: Die Wahrheit über Deutschland. München und Berlin, 1916, R. Oldenburg. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadásokkal.
Cséplő István (szerk.): A béke imádságos könyve. Megemlékezéssel az elesett hősökről. Bp., 1917., Rózsa Kálmán és neje. Kiadói műbőr kötésben, enyhén kopott.
Imák és intelmek a magyar kath. katonák számára. Molnár Vid Bertalan tábori lelkész, c. kanonok, apostoli protonotárius után. Bp., 1917, Stephaneum Nyomda R.T. Kiadói vászonkötésben, enyhén kopott.
Dr. Czapik Gyula (szerk.): Ima-füzet a magyar katolikus katonák számára. Bp., 1942, "Élet" Irod. és Nyomda Rt. Kiadói papírkötésben, foltos, hátulján firkával.
Dr. Mészáros János: Seregek ura. Katolikus magyar katonák ima- és énekes könyve. Szeged, 1930, Nemzeti Sajtóvállalat. Kiadói kartonált papírkötésben, festett lapélekkel, olvashatatlan bejegyzéssel.
Nagy Zoltán (szerk.): Imához! Imádságok, elmélkedések és egyházi énekek honvédeink számára. Kolozsvár, 1943, Minerva Irodalmi és Nyomdai Műintézet R.-T. Ajándékozói bejegyzéssel, hátulján kitöltött adatlappal. Kiadói műbőr kötésben, enyhén kopott.
Az Úr közel. Imádságos könyv hadbavonult, beteg és sebesült katonáinknak. Pápa, 1915, Főisk. Nyomda. Második kiadás. Kiadói papírborításban kopottas állapotban, bélyegzésekkel a borítón.