Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 101

Frey-Nagy Maryanna-Makray-Rózsás Árpád: Vénusz hangja. Képes-verses album. Vizuális történetek. Benne erotikus fotókkal is. Bp.,2020., Pronext Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16678.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16679.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Castiglione László - Római művészet. Bp., Corvina, 1971. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóval.
16680.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Egri Mária: Ámos Imre szolnoki vázlatkönyve. Bp.,1973,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
16681.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Belitska-Scholtz Hedvig: Jankovics Miklós, a gyűjtő és mecénás (1772-1846). Művészettörténeti Füzetek 17. Bp., 1985, Akadémiai kiadó, 304 p. + 108 (fekete-fehér képtáblák.) t. Kiadói papírkötés.
16682.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Rippl-Rónai kiállítás születése 100-ik évfordulójára 1961. Magyar Nemzeti galéria és Kaposvári Rippl Rónai múzeum. Kiadói papírkötés, kopásokkal
16683.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pogány Ö. Gábor: A magyar festészet forradalmárai. é.n. Officina. Nagyon sok képes illusztrációval. Félvászon kötésben, korának megfelelő állapotú.
16684.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bogomolnij - Csebikin: A rézkarc technikája. Bp., 1985, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés sarka sérült, egyébként jó állapotban.
16685.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes művészeti katalógus tétel,5 db:  Derkovits és a szocialista művészet (Székesfehérvár, 1968., István Király Múzeum), Mányoki Ádám emlékkiállítás (1957., Szépművészeti Múzeum), Amerigo Tot szobrai (Pécs, 1978., Janus Pannonius Múzeum), Vasarely Múzeum (Pécs, 1977., Janus Pannonius Múzeum), Barcsay. A szentendrei mozaik. (Bp., 1970., Műcsarnok)
16686.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16687.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16688.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Koltay-Risko: Szász Endre. Bp., 1983, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötés.
16689.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft