Tétel

Kikiáltási ár:

4 200 Ft
11,80 EUR, 12,73 USD

Leírás:

Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I. kötet. a II. kötet hiányzik; És hijjával találtattál. I-II. kötet. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel, benne a tulajdonos nevével

Megosztás:

Tétel fotót készítette : kozár_edit

© 2011-2023 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.