https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 246

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Benedek Marcell: Shakespeare. A Függeléket készítette és az illusztrációkat összeáll.: Staud Géza. Bp.,1957, Bibliotheca, 415+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.   Benedek Marcell (1885-1969) író, műfordító, egyetemi tanár, irodalomtörténész, színházigazgató, Benedek Elek fia által Benedek András (1913-1995) és Klára (felesége?) részére dedikált példány.
17516.

Benedek Marcell: Shakespeare. A Függeléket készítette és az illusztrációkat összeáll.: Staud Géza. Bp.,1957, Bibliotheca, 415+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. Benedek Marcell (1885-1969) író, műfordító, egyetemi tanár, irodalomtörténész, színházigazgató, Benedek Elek fia által Benedek András (1913-1995) és Klára (felesége?) részére dedikált példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Úttörőtükör. Összeállította: Sellyei Anna. Bp, 1976, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, műanyag fólia borításban. + Úttörőcsapatok táborozási és turisztikai szabályzata. Úttörő-egyenruházati szabályzat. H.n., é.n., Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírborításban. + 1967 Éljen a nagy októberi szocialista forradalom 50. évfordulója! kártyanaptár
17517.

Úttörőtükör. Összeállította: Sellyei Anna. Bp, 1976, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, műanyag fólia borításban. + Úttörőcsapatok táborozási és turisztikai szabályzata. Úttörő-egyenruházati szabályzat. H.n., é.n., Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírborításban. + 1967 "Éljen a nagy októberi szocialista forradalom 50. évfordulója!" kártyanaptár

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
4
Benedek Elek: Testamentum, és hat levél. Bp., 1907., Singer és Wolfner, 126+2 p. Hatodik kiadás. Egészvászon-kötésben.
17518.

Benedek Elek: Testamentum, és hat levél. Bp., 1907., Singer és Wolfner, 126+2 p. Hatodik kiadás. Egészvászon-kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
EUR
,
2,65
USD
Ajánlatok száma:
4
Babócsa Endre: Búzavirág. Versek. Monor., 1942, szerzői. Kiadói papírkötés. A szerző később az újpesti plébánia papja volt. Kiadói papírkötés.
17519.

Babócsa Endre: Búzavirág. Versek. Monor., 1942, szerzői. Kiadói papírkötés. A szerző később az újpesti plébánia papja volt. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
2
Csanád Béla: Boldog ünnepet, hazám. Új versek és himnuszfordítások. H.n., é.n., Jel kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző, Csanád Béla (1926-1996) pap, költő, tanár által dedikált és dátumozott! Tartalmazza többek közt Hol vagy István király és Székely sorsballada c, verseket. Kiadói papírkötés.
17520.

Csanád Béla: Boldog ünnepet, hazám. Új versek és himnuszfordítások. H.n., é.n., Jel kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző, Csanád Béla (1926-1996) pap, költő, tanár által dedikált és dátumozott! Tartalmazza többek közt "Hol vagy István király" és "Székely sorsballada" c, verseket. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Mindszenty Gedeon legujabb költeményei. Bp., 1877., Szent-István-Társulat,(Athenaeum-ny.), XV+ 279 p. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó szennylapon hiánnyal.
17521.

Mindszenty Gedeon legujabb költeményei. Bp., 1877., Szent-István-Társulat,(Athenaeum-ny.), XV+ 279 p. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó szennylapon hiánnyal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Bory Zsolt: Mélyhegedű. Válogatott versek. Nyíregyháza, 1975, a Móricz Zsigmond Megyei Könyvtár kiadása. Papírkötésben, papír védőborítóban. Kissé meglazult kötés, de jó állapot. A szerző által dedikált példány, dátumozva (1975, XII. 20.).Megjelent 1540 példányban.
17522.

Bory Zsolt: Mélyhegedű. Válogatott versek. Nyíregyháza, 1975, a Móricz Zsigmond Megyei Könyvtár kiadása. Papírkötésben, papír védőborítóban. Kissé meglazult kötés, de jó állapot. A szerző által dedikált példány, dátumozva (1975, XII. 20.).Megjelent 1540 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
R. Lukátsi Vilma: Ünnep a hegyen. Bp.,1947, Bethánia. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
17523.

R. Lukátsi Vilma: Ünnep a hegyen. Bp.,1947, Bethánia. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyar Elemér: Láthatatlan kaszárnya. Szatirikus regény. Bp., 1935., Kosmos. Kiadói egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17524.

Magyar Elemér: Láthatatlan kaszárnya. Szatirikus regény. Bp., 1935., Kosmos. Kiadói egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Latin nyelvtan (Alaktan és mondattan) középiskolák számára. Szerk.: Pirchala Imre. Bp., 1929, Athenaeum. Hegedűs István Könyvkötészete. Huszadik kiadás. Félvászon kötés, kopott borító és foltos, helyenként összefirkált lapok.
17525.

Latin nyelvtan (Alaktan és mondattan) középiskolák számára. Szerk.: Pirchala Imre. Bp., 1929, Athenaeum. Hegedűs István Könyvkötészete. Huszadik kiadás. Félvászon kötés, kopott borító és foltos, helyenként összefirkált lapok.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
5
Pintér Katalin: Tengerentúli álmaim. Kőszeg, 1994, készült Tillinger Péter műhelyében. A szerző által dedikált! Számozott példány (00138). Kiadói papírkötés.
17526.

Pintér Katalin: Tengerentúli álmaim. Kőszeg, 1994, készült Tillinger Péter műhelyében. A szerző által dedikált! Számozott példány (00138). Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Corrado Balducci: Sátánizmus és rockzene. Ford.: Komlósi Éva. Pannonhalma, 1992., Bencés-Piemme. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17527.

Corrado Balducci: Sátánizmus és rockzene. Ford.: Komlósi Éva. Pannonhalma, 1992., Bencés-Piemme. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz