Koppány Zsolt vegyes tétel, 2db. Koppány Zsolt: Költői színjáték. Bp., 1988, Kozmosz. Papírkötés, kissé kopott állapotban. A szerző által dedikált példány, dátumozva (2001. I. 6.). Volt könyvtári példány. + Az öreg tölgy és vastag ága. Esszék, recenziók, kritikai esszék. 2002-2004. Bp., 2004, BIRÓ family Nyomdaipari és Kereskedelmi Kft. Papírkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált példány, dátumozva (2006. IV. 14.).
B. Müller Magda: Volt egy csapat...Kell egy csapat. Bp., é.n. Magyar Filmtörténeti Fotógyűjtemény Alapítvány. Fényképekkel illusztrált könyv. Kartonálta papírkötésben, szép állapotban. Megjelent 3500 példányban.
Egyesült erővel II. A magyar könyvnyomdai munkásság története 1912-től 1937-ig. Bp., 1937, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Homoród Bálint: Kétség és remény közt. (Erdélyről sokadszorra.) Bp., 1989, Szerzői. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Számozott (500/2.) példány, aláírt és a szerző által dedikált példány.