Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 246
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2192949
17480
376
Oszlánczi Kata: A Vízkeletiek. Bp., 1996, Kerekes Katolikus Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. 2192600
17481
376
I. Benedek Irén: Székelyvér. A Nemzeti Könyvtár 60. száma. Bp., Stádium Sajtóvállalat Rt. Papírkötés. 2192457
17482
376
Vadas Zsuzsa: Tuti dilik. Bp., 2007, Sanoma Budapest. Kiadói papírkötés. Szerző által dedikált. 2193052
17483
376
Petur László: Ikárusz szárnyain. Köpeczi Bócz István rajzaival. Bp., 1962, Móra Ferenc Könyvkiadó. Félvászon-kötés. 2193028
17484
376
Wass Albert minden verse. Szerk: Turcsány Péter. Pomáz, 2003, Kráter. Kiadói kartonkötés papírborítóban. 2193043
17485
376
Mendale Mocher Szfúrim: A sánta fiske. Orosz-zsidó koldusregény. Bp., Menorah. Egészvászon-kötés. 2168853
17486
376
4800
Szederkényi Ervin (szerk.): Weöres Sándor 70. születésnapjára. Pécs, 1983. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 2193130
17487
376
1848-49 A korabeli napilapok tükrében. Szerk.: Bay Ferenc. Bp., 1943, Officina. Kiadói kartonált papírkötés. 2193108
17488
376
Dante: Isteni színjáték. Babits Mihály fordítása. Bp., 1945, Révai. Félvászon-kötés. 2116329
17489
376
Sinka István: Hontalanok útján. Versek. Bp., 1943, Magyar Élet. Félvászon-kötés. 2116324
17490
376
Németh László: A medve-utcai polgári. Első kiadás. Bp., 1943, Magyar Élet. Félvászon-kötés. 2159892
17491
376
Michael Ende: A végtelen történet. Fordította: Hárs Ernő. Bp.,1986, Árkádia. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, enyhén sérült, borító foltos Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft