Bodnár Zsigmond: A magyar irodalom története. I. köt. Bp., 1891., Singer és Wolfner, LIV+2+510 p. Hiányzó borítóval, rossz, széteső állapotban, intézményi bélyegzővel.
Magyar írók névtára. Szerk.: Moenich Károly-dr. Vutkovich Sándor. Pozsony, [1876,Nirschy-ny.], 2+V-XIV+2+577+XIV p. Átkötött modern félvászon-kötés, hiányzó címlappal, néhány lapon kis folttal.
Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I. kötet. a II. kötet hiányzik; És hijjával találtattál. I-II. kötet. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel, benne a tulajdonos nevével
1927-2007 A fővárosi önkormányzat Uzsoki utcai kórháza jubileumi évkönyve. Szerk.: Prof. Dr. Jakab Ferenc. Bp., 2007, Dinasztia Tankönyvkiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.