Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 246

17636.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17637.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mindennapi mindentudó. Gyakorlati gondok, egyszerű trükkök, ötletes megoldások. Bp., 1996, Readers Digest Kiadó Kft.. Kiadói kartonált kötés. Jó állapotban.
17638.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17639.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Remekírók képes könyvtára 3 db: Heine - Dalok könyve, Goethe - Faust, Iphigenia, Giacomo Leopardi összes lyrai versei / Alfred de Musset válogatott költeményei. Szerk.: Radó Antal. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban, kissé sérült gerinccel, festett lapélekkel.
17640.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Békés István: Új magyar anekdotakincs. A századfordulótól a felszabadulásig. Bp., 1963., Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
17641.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
17642.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Lakner Lívia: Lakner bácsi és száz gyereke. Bp.,1993., Lord Kft.Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel.
17643.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17644.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17645.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jókai Mór: A jövő század regénye. I-III. kötet. Reprint, gyűjteményes díszkiadás. Bp, 1997, Unikornis Kiadó. Kiadói, aranyozott kartonált papírkötésben, újszerű, szép állapotban.
17646.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17647.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft