Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 246

17624.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Lukianosz összes művei. I-II. köt. Fordították többen. Bibliotheca Classica. Bp., 1974., Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban. Számozott (1500/1282.) példány.
17625.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Új idők lexikona 1.-24., 12 két kötetben. Bp., 1936-1942, Signer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Egységes kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, változó állapotban, közte kopott borítókkal, egy kötet laza fűzéssel, egy kijáró, kissé sérült, kissé hiányos lappal.
17626.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
Sziklai Soma: Glosszák. Egy peszszimista emlékiratai. Kenedi Géza előszavával. Bp., 1895, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.) Átkötött félvászon-kötésben.
17627.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
[Karl May] May Károly: Winnetou I-III. (Egy kötetben.) Ford.: Faragó László. Mühlbeck Károly rajzaival. Negyedik kiadás. Bp., ,Aczél Testvérek, 185+1+84+1+117+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
17628.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Német-magyar ipari és kereskedelmi kézikönyv. Feldolgozta Karl Trucksaess. Hamburg-Berlin, (1942). Hanseatische Verlaganstalt. XXXVIII+778 p. lapszámozáson belül számtalan egészoldalas és szövegközti képpel és ábrával, gazdag reklám és hirdetésanyaggal. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben
17629.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
László Gyula: Árpád népe. Badics Ilona, Dienes Ö. István, László Gyula, Marton Magda rajzaival.  Bp., 1988., Helikon, 176+4 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Volt könyvtári példány.
17630.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Radnóti Miklós és kortársai. PIM emlékkiállítás. Bp., 2009. PIM. Kiadói kartonálásban
17631.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13
Ady Endre összes versei. Bp., 1956, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, enyhén kopott + Kovách Aladár: Téli zsoltár. Drámai játék három felvonásban. Bolyai könyvek. Bp., 1940, Bolyai Akadémia. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, firkával és bélyegzéssel. + Balassi Bálint összes versei és levelei. Bp., 1955, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, festett lapélekkel. + Kodolányi János: Visszapillantó tükör. A süllyedő világ befejező része. Bp., 1968, Magvető Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, leghátsó lapon firka
17632.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17633.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
17634.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Laczkó Géza: Pest és a nők I-II. .Bp., 1982, Szépirodalmi. Kiadó vászon kötésben, kiadói védőborítóval.
17635.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft