https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 246

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Porzsolt Kálmán: Szerencsétlen furulyások. Elbeszélések. Bp., 1884., Grimm Gusztáv, 186+2 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borítószéleken kis szakadásokkal.
17600.

Porzsolt Kálmán: Szerencsétlen furulyások. Elbeszélések. Bp., 1884., Grimm Gusztáv, 186+2 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borítószéleken kis szakadásokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Nemzeti Színház Könyvtára XXXI. kötet: Barbier Gy és Carré M.: Romeo és Júlia. Romeo és Júlia. Ford.: Ormai Ferenc. Zenéjét szerzé: Gounod F. Ch. Pest, 1872., Pfeifer Ferdinánd, 24 p. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal.
17601.

Nemzeti Színház Könyvtára XXXI. kötet: Barbier Gy és Carré M.: Romeo és Júlia. Romeo és Júlia. Ford.: Ormai Ferenc. Zenéjét szerzé: Gounod F. Ch. Pest, 1872., Pfeifer Ferdinánd, 24 p. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Borbély György-Borbély Sándor: Nyelvünk védelme. Gyomlálás a magyar nyelv kertjében. Vác, 1910., Első Váci Sajtó, 204+V+11 p. Kiadói papírkötés, a fűzés egy részen meglazult.
17602.

Borbély György-Borbély Sándor: Nyelvünk védelme. Gyomlálás a magyar nyelv kertjében. Vác, 1910., Első Váci Sajtó, 204+V+11 p. Kiadói papírkötés, a fűzés egy részen meglazult.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
A magyar nemzeti irodalom történeti ismertetése. II. köt.: Kisfaludy Károlytól mostanig. Összeáll.: Beöthy Zsolt. Bp., 1897., Athenaeum, 391 p. Negyedik, javított és bővített kiadás. Papírkötésben, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal, intézményi bélyegzővel, félvászon-tokban, megviselt állapotban.
17603.

A magyar nemzeti irodalom történeti ismertetése. II. köt.: Kisfaludy Károlytól mostanig. Összeáll.: Beöthy Zsolt. Bp., 1897., Athenaeum, 391 p. Negyedik, javított és bővített kiadás. Papírkötésben, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal, intézményi bélyegzővel, félvászon-tokban, megviselt állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
A szerelem rabszolgái. Történetek az Ezeregyéjszakából. Vál. és átdolgozta: Kulcsár Ödön. A verseket ford. Banos János. Würtz Ádám illusztrációival. Bp.,1988., Népszava. Kiadói kartonált papírkötés.
17604.

A szerelem rabszolgái. Történetek az Ezeregyéjszakából. Vál. és átdolgozta: Kulcsár Ödön. A verseket ford. Banos János. Würtz Ádám illusztrációival. Bp.,1988., Népszava. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Heltai Jenő breviárium. I-II. köt. Budapesti Negyed. X. évf. 4. sz. 2002 tél.-XI. évf. 1. sz. 2003. tavasz. Szerk., az előszót és a bibliográfiát összeáll.: Győrei Zsolt. Bp., Budapesti Negyed. Kiadói papírkötés.
17605.

Heltai Jenő breviárium. I-II. köt. Budapesti Negyed. X. évf. 4. sz. 2002 tél.-XI. évf. 1. sz. 2003. tavasz. Szerk., az előszót és a bibliográfiát összeáll.: Győrei Zsolt. Bp., Budapesti Negyed. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909,)Pesti Napló,(Hornyánszky-ny, 140 p.+ 1 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. 10 egészoldalas táblával, előttük feliratos hártyapapírral. Kiadói egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen, kissé kopott borítóval.
17606.

Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1909,)Pesti Napló,(Hornyánszky-ny, 140 p.+ 1 t. Szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal gazdagon illusztrálva. 10 egészoldalas táblával, előttük feliratos hártyapapírral. Kiadói egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen, kissé kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. Húsz színes műmelléklettel és számos szövegképpel. Bp.,én.,Pesti Napló, (Franklin.) A Pesti Napló Előfizető számára készült kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben.
17607.

Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. Húsz színes műmelléklettel és számos szövegképpel. Bp.,én.,Pesti Napló, (Franklin.) A Pesti Napló Előfizető számára készült kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Arany János össze munkái I-V. (Négy kötetbe kötve, teljes sorozat.) I. Kisebb költeményei. II. Elbeszélő költeményei. III. Elbeszélő költeményei. IV. Műfordításai. V. Prózai dolgozatai. Rendezte és gondozta Dr. Voinovich Géza. Bp.,(1924),Franklin, 232 p.+2 t.+235+357+356+382 p. Kiadói festett, dúsan aranyozott piros egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, az I. kötet gerince és borítója kissé kopott, fűzése laza, lapszéli folttal, az V. kötet elülső borítóján kis foltokkal.
17608.

Arany János össze munkái I-V. (Négy kötetbe kötve, teljes sorozat.) I. Kisebb költeményei. II. Elbeszélő költeményei. III. Elbeszélő költeményei. IV. Műfordításai. V. Prózai dolgozatai. Rendezte és gondozta Dr. Voinovich Géza. Bp.,(1924),Franklin, 232 p.+2 t.+235+357+356+382 p. Kiadói festett, dúsan aranyozott piros egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, az I. kötet gerince és borítója kissé kopott, fűzése laza, lapszéli folttal, az V. kötet elülső borítóján kis foltokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Csokonai Vitéz Mihály Összes Művei I-II. Életrajzzal ellátta Dr. Horváth Cyrill. Bp., én., Magyar Könyvkiadó Intézet. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, a gerincen kis sérüléssel.
17609.

Csokonai Vitéz Mihály Összes Művei I-II. Életrajzzal ellátta Dr. Horváth Cyrill. Bp., én., Magyar Könyvkiadó Intézet. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, a gerincen kis sérüléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Rákosi Viktor 4 műve: A falu meg a város.; A bujtogatók. Téli rege.; Magyar Iliász.; Emmy és egyéb elbeszélések. Bp., 1904-.én.,Révai. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, 2 db Gottermayer-kötés, kissé kopottas borítókkal.
17610.

Rákosi Viktor 4 műve: A falu meg a város.; A bujtogatók. Téli rege.; Magyar Iliász.; Emmy és egyéb elbeszélések. Bp., 1904-.én.,Révai. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, 2 db Gottermayer-kötés, kissé kopottas borítókkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Szebeni András: Szín-darabok. 20 éves a Budapesti Kamaraszínház. Szerk.: Sóvári Zsuzsa. Bp.,2010,Budapesti Kamaraszínház Nonprofit Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17611.

Szebeni András: Szín-darabok. 20 éves a Budapesti Kamaraszínház. Szerk.: Sóvári Zsuzsa. Bp.,2010,Budapesti Kamaraszínház Nonprofit Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz