Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 246

Kaiser László: Eseménynaptár. Berzsenyitől Bódy Gáborig. A Teleszkóp sorozat kötete. Bp., 1998, a Kráter Műhely Egyesület kiadása. Papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány.
17540.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Márk vitéz. Román népballadák. Szerk.: Faragó József. Kiss Jenő fordítása. Bukarest, 1974, Kriterion. Egészvászon-kötés, szép állapotban.
17541.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
C. F. Meyer: Pescara megkísértése. Elbeszélések. Vál. és ford.: Háy Gyula. A versbetéteket fordította: Brodszky Erzsébet. Bp., 1962., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17542.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17543.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Homéroszi himnuszok. Fordította: Devecseri Gábor. Teljes kiadás. Bp.,[1948],Új Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborítón kis szakadással.
17544.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bors Szilveszter: Első könyvünk. Alapítás, olvasmányok, számolás és mérés. A falusi iskolák számára. Dankó Ödön rajzaival. Bp., 1948, Vallás- és Közoktatásügyi Miniszter,(Kalász Könyvkiadó-ny.) Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
17545.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17546.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Wladimir Kaminer: Katonazene. Bp., 2003, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált kötés.
17547.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Millok Éva: Fogoly a vártoronyban. Ady Endre életregénye. Bp., 1968., Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Dienes Ö. István (1906-1986) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus apjának a névbejegyzésével.
17548.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Jim Garrison: JFK gyilkosok nyomában. Ford.: Süle Gábor-Vadász Gyula. Bp.-Los Angeles, 1989., JLX. Kiadói papírkötés.
17549.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Derera Mihály: Szárnyas istenkék, földi bálványkák. Vogul mondafeldolgozás. (Teremtésmítosz.) Bp.,1982.,Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17550.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vámos Miklós: Utazások Erotikában. (Ki a franc az a Goethe?) Debrecen, 2007, Abovo. Kartonált papírkötés, papír védőborítóban. Jó állapotú. A szerző által aláírt példány.
17551.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft