Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 246
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2213228
17528
376
Richard Rohr: Az egyetemes Krisztus. Egy elfeledett valóság átalakító ereje. Ford.: Szigeti-Cseke Zsuzsa. Bp., 2019., Ursus Libris. Kiadói papírkötés. 2210893
17529
376
Ronald Zweig: Az aranyvonat. A 20. század legnagyobb rablásának története. Szamay Ilona fordítása. hn., 2004, Képzőművészeti Kiadó. Kartonált papírkötés, szép állapot. 2138788
17530
376
Francois Villon: A Nagy Testamentum. Bp., 1971, Helikon. Kiadói kartonált papírkötésben. Szántó Piroska színes illusztrációval 2087384
17531
376
Goethe: Werther szerelme és halála. Ford.: Szabó Lőrinc. Bp., én., Az Est-Pesti Napló. Átkötött egészvászon-kötés. 2087454
17532
376
Duray Miklós: Kutyaszorító. (Önéletrajz és beszélgetések önmagammal.) Csoóri Sándor bevezetőjével. (New York, 1983, Püski. Emigráns kiadás.) Fénymásolat! 2158267
17533
376
Illyés Gyula: Hősökről beszélek... Szőnyi István képeivel. Bp., 1945, Sarló,("Pátria"-ny.), 47 p.+ 3 t. Kiadói papírkötés. 2138883
17534
376
Makara György: Szimu. avagy: Gyermeki kíváncsisággal a Világról. Bp., 2003, Relaxa. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált! 2087066
17535
376
100
Kárpáti Frigyes György: Hívatlan látogató. Pomáz, 2017, Kráter. Kiadói papírkötés, foltos, ázott, hullámos lapokkal. 2208626
17536
376
Valló László: Emlékké válok magam is... Fekete István élete. Bp.,1986,Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 2208668
17537
376
Göncz Árpád: Sarusok. Bp.,1979,Magvető. Második kiadás. Kiadói papírkötés. 2208432
17538
376
Theschedik Sámuel önéletírása. Bp.,1976., Mezőgazdasági Kiadó és MÉM Információs Központja. Kiadói kopott nyl-kötés, aláhúzásokkal. 1873-as reprint kiadása. 2162364
17539
376
Váci Mihály: Százhuszat verő szív. 30 év. Bp.,1971.,Magvető-Szépirodalmi. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, iskolai ajándékozási sorokkal. Váci Mihályné által dedikált. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft