III. Armee Bulletin, Magyaróvár bevétele Jelasics által és Windischgrätz elfoglalja Pozsonyt. XIX. sz. metszet az 1848-49-es szabadságharc történetéről, német nyelvű felirattal. Litográfia, papír. Díszes, üvegezett, kissé sérült keretben, 26×34 cm / Lithography from the XIX. century about Josip Jelačić Croatian marshall taking the Hungarian city of Magyaróvár and Windischgrätz taking the city of Pressburg (Bratislava). Framed, 26×34 cm