TM jelzéssel: Alakok. Olaj, karton, fa keretben, Sérüléssel. 40,5x29... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/TM-jelzessel-Alakok-Olaj-karton-fa-keretben-Serulessel-40-5x29-cm~II2181359
2181359
10578
376
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: TM jelzéssel: Alakok. Olaj, karton, fa keretben, Sérüléssel. 40,5x29 cm
: kozár_edit