Novák Lajos (1927-1989): Vásárhelyi táj. Rézkarc, papír, jelzett, üveg... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Novak-Lajos-1927-1989-Vasarhelyi-taj-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-27C39729-~II2205854
2205854
10417
376
3400
Leírás: Novák Lajos (1927-1989): Vásárhelyi táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×29 cm
: kozár_edit