Mednyánszky jelzéssel: Erdei fények. Olaj, vászon, restaurált. 59×79 c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Mednyanszky-jelzessel-Erdei-fenyek-Olaj-vaszon-restauralt-59C39779-cm~II2211923
2211923
10382
376
28000
Leírás: Mednyánszky jelzéssel: Erdei fények. Olaj, vászon, restaurált. 59×79 cm
: kozár_edit