Gách jelzéssel: Világítótorony. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Gach-jelzessel-Vilagitotorony-Akvarell-papir-uvegezett-fa-keretben-hatoldalan-regi-kC3~II2211874
2211874
10176
376
Leírás: Gách jelzéssel: Világítótorony. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, hátoldalán régi képkeretező címkével, 1930-35 körül, 22×28,5 cm
: scanner