Fried Pál (1893-1955): Fiú portré. Pasztell, papír, jelzett és datált... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Fried-Pal-1893-1955-Fiu-portre-Pasztell-papir-jelzett-es-datalt-Fried-Pal-1945-Dis~II2209005
2209005
10156
376
30000
Leírás: Fried Pál (1893-1955): Fiú portré. Pasztell, papír, jelzett és datált (Fried Pál 1945). Díszes, üvegezett, kissé sérült fa keretben, 70×50 cm
: scanner