E Schmelzer jelzéssel: Schubart. Metszet, papír, jelzett a metszeten,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/E-Schmelzer-jelzessel-Schubart-Metszet-papir-jelzett-a-metszeten-uvegezett-fa-keretben-17-5~II2207313
2207313
10132
376
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: E Schmelzer jelzéssel: Schubart. Metszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fa keretben, 17,5×14,5 cm
: scanner