D. Benczúr Ida jelzéssel: Virágok. Akvarell, papír, lap szélén apró sz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/D-Benczur-Ida-jelzessel-Viragok-Akvarell-papir-lap-szelen-apro-szakadassal-es-hiannya~II2158826
2158826
10102
376
Leírás: D. Benczúr Ida jelzéssel: Virágok. Akvarell, papír, lap szélén apró szakadással és hiánnyal, 39×30,5 cm
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: