Conrád Gyula (1877-1959): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Conrad-Gyula-1877-1959-Hazafele-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-lap-jobb-szele-kisse-f~II2208708
2208708
10075
376
Leírás: Conrád Gyula (1877-1959): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap jobb széle kissé foltos. Üvegezett keretben, 21×29 cm
: scanner