https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/CF-monogrammal-Setalok-a-parton-Horthy-vadaszkastely-elott-Olaj-vaszon-serult-helyen~II2206717
2206717
10073
376
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
LeÃrás:
CF monogrammal: Sétálók a parton (Horthy-vadászkastély elÅ‘tt). Olaj, vászon, sérült (helyenként lepergett festékkel) hátoldalán olvashatatlan ceruzás felirattal. DÃszes fa keretben, 28×34 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: scanner