Beregszászy Tamás (1967-): Alkony a tanyán. Olaj, farost, jelzett, egy... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Beregszaszy-Tamas-1967-Alkony-a-tanyan-Olaj-farost-jelzett-egyedi-keretben-21C39730-cm~II2210505
2210505
10043
376
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Beregszászy Tamás (1967-): Alkony a tanyán. Olaj, farost, jelzett, egyedi keretben, 21×30 cm
: kozár_edit
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: