Antal Béla (?-): MÁV utasellátó étterem (1960). Rézkarc, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Antal-Bela-MAV-utasellato-etterem-1960-Rezkarc-papir-jelzett-19-5C39729-5-cm~II2207212
2207212
10013
376
Kikiáltási ár:
2 800 Ft 7,57 EUR , 8,24 USD
Leírás: Antal Béla (?-): MÁV utasellátó étterem (1960). Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29,5 cm
: kh
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: