Festmények és grafikák Tételek száma: 640
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2133232
10444
376
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Szén, papír, kis szakadással, 70×50 cm 2206396
10445
376
Olvashatatlan jelzéssel: Őrségben. Ceruza, papír. 50x38 cm Üvegezett keretben 2145991
10446
376
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi Dunapart, 2004. Pasztell, papír, hátoldalán jelzett és ajándékozási sorokkal, 27x47 cm 2209603
10447
376
Olvashatatlan jelzéssel (1964): Párizs, filc, papír, üvegezett keretben, 27×20 cm 2212998
10448
376
Olvashatatlan jelzéssel: Párizs, utcakép. Rézkarc, papír.17x25 cm 1319439
10449
376
Olvashatatlan jelzéssel: Szabó Károly. Rézkarc, karton, 35×27 cm 2137172
10450
376
Olvashatatlan jelzéssel (.. Tamás): A tiltott gyümölcs. Linómetszet, papír, 19,5x16,5 cm 2206861
10451
376
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, karton. Fa keretben, 33×43,5 cm 2211498
10452
376
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya gémeskúttal. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretben. 26,5×32 cm 2211665
10453
376
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya napfényben. Olaj, fa. Fa keretben, hátoldalán régi rákospalotai keretező címkéjével, 24x34 cm 2212044
10454
376
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Akvarell, karton. Üvegezett fa keretben. 20,5x29 cm 2206855
10455
376
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Táj alakokkal. Olaj, karton. Fa keretben, keret alsó peremén "Onorato Carlandi felirattal ellátott fém plakett, 32,5×49,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft