XX. sz eleje: Csehszlovák porcelán kiöntő, cukordoboz, nagy méretű tál... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500014/XX-sz-eleje-Csehszlovak-porcelan-kionto-cukordoboz-nagy-meretu-talca-46-cm-Matricas-je~II2195059
2195059
11271
375
Leírás: XX. sz eleje: Csehszlovák porcelán kiöntő, cukordoboz, nagy méretű tálca 46 cm. Matricás, jelzett, kopásokkal
: scanner
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: