Sitzendorf porcelán art deco hölgy, kézzel festett, jelzett, apró kopá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500014/Sitzendorf-porcelan-art-deco-holgy-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-m-14-5-cm~II2200401
2200401
11231
375
Leírás: Sitzendorf porcelán art deco hölgy, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 14,5 cm
: kozár_edit
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: