2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Rosenthal porcelán kínálótál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, kis lepattanással, 28x37 cm+ C.T. Altwasser porcelán kínálótál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 43x32 cm