Hollóházi Márka Vermouth porcelán hordó, matricás, jelzett, kopásokkal... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500014/Hollohazi-Marka-Vermouth-porcelan-hordo-matricas-jelzett-kopasokkal-m-7-5-cm~II2178497
2178497
11224
375
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,16 EUR , 2,35 USD
Leírás: Hollóházi Márka Vermouth porcelán hordó, matricás, jelzett, kopásokkal m: 7,5 cm
: kozár_edit