Herendi virágmintás áttört kosárka. Kézzel festett, jelzett, kis kopás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500014/Herendi-viragmintas-attort-kosarka-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopassal-23x15-cm~II2202629
2202629
11164
375
Leírás: Herendi virágmintás áttört kosárka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 23x15 cm
: karap_norbert