Herendi porcelán lámpatest eredeti ernyővel, körte nélkül, kézzel fest... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500014/Herendi-porcelan-lampatest-eredeti-ernyovel-korte-nelkul-kezzel-festett-jelzett-mukodik~II2199111
2199111
11120
375
30000
Leírás: Herendi porcelán lámpatest eredeti ernyővel, körte nélkül, kézzel festett, jelzett, működik, apró kopással, m: 56 cm
: kozár_edit