Drasche porcelán szív alakú dobozka, matricás, jelzett, apró kopásokka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500014/Drasche-porcelan-sziv-alaku-dobozka-matricas-jelzett-apro-kopasokkal-9-5x9-5-cm~II2198974
2198974
11250
375
Leírás: Drasche porcelán szív alakú dobozka, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 9,5x9,5 cm
: karap_norbert