Porcelán Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2196088
11300
375
600
Fóka, porcelán, jelzett, apró sérüléssel az egyik lábán, h: 13 cm, m: 12,5 cm 2195039
11301
375
Jelzés nélkül: Antik, fajansz asztali lámpa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Búra nélkül. 34 cm 2196204
11302
375
300
Porcelán hattyú, jelzés nélkül, mázhivábal, kopásnyomokkal, h: 10 cm 2193758
11303
375
Lengyel porcelán urna, kézzel festett, jelzett, apró kopással m: 27 cm 2178395
11304
375
22000
Kínai kézzel festett porcelán váza, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 46 cm 2178349
11305
375
3 db + 1 pár porcelán kutya, kézzel festett, jelzetlen, apró kopásokkal, csorbákkal m: 5,5 cm, 3,5 cm, 4 cm, 6 cm 2178594
11306
375
2 db porcelán tojástartó, jelzetlen, matricás, kopásokkal, m: 7,5 cm 2178199
11307
375
Camina román figurális porcelán, virágos tálat tartó puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2178476
11308
375
600
3 db rózsás porcelán váza, ékszertartó és dísz, kézzel festett, jelzés nélkül, kopottas állapotban, egyik alján " Ceramis Sf. Gheorghe" (Sepsiszentgyörgy) matrica 2161455
11309
375
Blackwood papagájos fehér mázas porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 2114614
11310
375
6 db modern porcelán bögre. Matricás, hibátlan. 2147995
11311
375
Viktória porcelán süteményes kínáló készlet. 6+1 db. Jelzett, kopott. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft