2 db Aquincum porcelán halfigura, egyik kettős, jelzett, apró kopásnyo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/375/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500014/2-db-Aquincum-porcelan-halfigura-egyik-kettos-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m-6-es-15-cm~II2198529
2198529
11245
375
Leírás: 2 db Aquincum porcelán halfigura, egyik kettős, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 6 és 15 cm
: scanner