Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 60
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2143795
30893
375
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1947. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas Zn díjérem "Sen. nyolcas 1947 I." gravírozással (49mm) T:2 2203069
30894
375
3800
Numizmatika
1947. "MLSZ (Magyar Labdarúgó Szövetség) = 1947.IX.14." Zn sportérem eredeti "Papp György" gyártói tokban (38mm) T:2 2201714
30895
375
Numizmatika
1948. "XIV. Olimpia, London - Németh, Papp, V. Gyarmathy, Bóbis, Takács, Gerevich, Csik, Elek, Berczelly, Pataki, Kovács, Kártpáthy, Papp B., Rajcsányi" aranyozott Br emlékérem eredeti "Boczán Károly Budapest VIII. Csokonai u. 2." gyártói tokban (40mm) T:2- 2195239
30896
375
2200
Numizmatika
1948. "A Magyar Sportoló Ifjúság Szabadság Ünnepe" ezüst és bronzfokozatú Br lemezjelvény (2xklf) T:1-2 2195295
30897
375
Numizmatika
1949. "Főiskolai Világbajnokság Budapest" zománcozott fém jelvény + DN "Világkupa FSR Hajómodell Verseny - Nagykanizsa Hungary" aranyozott, festett fém jelvény + DN "Kiskunlacháza - Motocross" festett, műgyantás fém jelvény T:1-2 2203119
30898
375
Numizmatika
~1950. 6db klf fém teke díjérem mellszalaggal T:2 2201975
30899
375
Numizmatika
1952. "Szőnyi úti Sporttelep megnyíitásának emlékére 1952. V. 1. / Lokomotív S.E. (BVSC)" fém emlékérem mellszalagon (40mm) T:2,2- 2200906
30900
375
7500
Numizmatika
1952. "Országos Testnevelési és Sportbiztosság" Zn síelő díjérem "Boczán Károly Budapest VIII. Csokonai u. 2." tokban + 1953-1955. "Magyar Népköztársaság Bajnokságai /Bajnoka" Zn és Br díjérmek szalagon, eredeti tokban (3xklf) T:1,1- 2144938
30901
375
Numizmatika
1952. "IX. KER. T.S.B. IFJ. TORNA I.o. ÖSSZ.BAJN. 1952. I." Br emlékplakett (70x23mm) + Br emlékérem (73mm) márványtalapzaton (86x143x20mm) T:2 2144988
30902
375
Numizmatika
1952. "BUDAPESTI VÁROSI TANÁCS V.B. KÖZÉPISKOLAI BAJNOKSÁG 1952. FFI. GYŰRŰ II." öntött, fülezett Br díjérem (48mm) T:1- 2144990
30903
375
Numizmatika
1952. "BUDAPESTI VÁROSI TANÁCS V.B. KÖZÉPISKOLAI BAJNOKSÁG 1952. FFI. NYÚJTÓ II." öntött, fülezett Br díjérem (48mm) T:1-,2 2145006
30904
375
Numizmatika
1952. "ORSZ. FFI. IFJ. EGY. BAJN. LÓUGRÁS II. GYŐR 1952" fülezett, ezüstözött Br díjérem (35mm) + Iván István (1905-1968) 1952. "BP. 1952. IFJ. TORNÁSZ BAJN. FFI. I. O. II." fülezett, ezüstpatinázott Br díjérem (37mm) T:2- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft