Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 60

1947. Magyar Evezős Szövetség kétoldalas Zn díjérem Sen. nyolcas 1947 I. gravírozással (49mm) T:2
30893.

1947. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas Zn díjérem "Sen. nyolcas 1947 I." gravírozással (49mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1947. MLSZ (Magyar Labdarúgó Szövetség) = 1947.IX.14. Zn sportérem eredeti Papp György gyártói tokban (38mm) T:2
30894.

1947. "MLSZ (Magyar Labdarúgó Szövetség) = 1947.IX.14." Zn sportérem eredeti "Papp György" gyártói tokban (38mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
14
1948. XIV. Olimpia, London - Németh, Papp, V. Gyarmathy, Bóbis, Takács, Gerevich, Csik, Elek, Berczelly, Pataki, Kovács, Kártpáthy, Papp B., Rajcsányi aranyozott Br emlékérem eredeti Boczán Károly Budapest VIII. Csokonai u. 2. gyártói tokban (40mm) T:2-
30895.

1948. "XIV. Olimpia, London - Németh, Papp, V. Gyarmathy, Bóbis, Takács, Gerevich, Csik, Elek, Berczelly, Pataki, Kovács, Kártpáthy, Papp B., Rajcsányi" aranyozott Br emlékérem eredeti "Boczán Károly Budapest VIII. Csokonai u. 2." gyártói tokban (40mm) T:2-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
26
1948. A Magyar Sportoló Ifjúság Szabadság Ünnepe ezüst és bronzfokozatú Br lemezjelvény (2xklf) T:1-2
30896.

1948. "A Magyar Sportoló Ifjúság Szabadság Ünnepe" ezüst és bronzfokozatú Br lemezjelvény (2xklf) T:1-2

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1949. Főiskolai Világbajnokság Budapest zománcozott fém jelvény + DN Világkupa FSR Hajómodell Verseny - Nagykanizsa Hungary aranyozott, festett fém jelvény + DN Kiskunlacháza - Motocross festett, műgyantás fém jelvény T:1-2
30897.

1949. "Főiskolai Világbajnokság Budapest" zománcozott fém jelvény + DN "Világkupa FSR Hajómodell Verseny - Nagykanizsa Hungary" aranyozott, festett fém jelvény + DN "Kiskunlacháza - Motocross" festett, műgyantás fém jelvény T:1-2

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
~1950. 6db klf fém teke díjérem mellszalaggal T:2
30898.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1952. Szőnyi úti Sporttelep megnyíitásának emlékére 1952. V. 1. / Lokomotív S.E. (BVSC) fém emlékérem mellszalagon (40mm) T:2,2-
30899.

1952. "Szőnyi úti Sporttelep megnyíitásának emlékére 1952. V. 1. / Lokomotív S.E. (BVSC)" fém emlékérem mellszalagon (40mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1952. Országos Testnevelési és Sportbiztosság Zn síelő díjérem Boczán Károly Budapest VIII. Csokonai u. 2. tokban + 1953-1955. Magyar Népköztársaság Bajnokságai /Bajnoka Zn és Br díjérmek szalagon, eredeti tokban (3xklf) T:1,1-
30900.

1952. "Országos Testnevelési és Sportbiztosság" Zn síelő díjérem "Boczán Károly Budapest VIII. Csokonai u. 2." tokban + 1953-1955. "Magyar Népköztársaság Bajnokságai /Bajnoka" Zn és Br díjérmek szalagon, eredeti tokban (3xklf) T:1,1-

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
1952. IX. KER. T.S.B. IFJ. TORNA I.o. ÖSSZ.BAJN. 1952. I. Br emlékplakett (70x23mm) + Br emlékérem (73mm) márványtalapzaton (86x143x20mm) T:2
30901.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1952. BUDAPESTI VÁROSI TANÁCS V.B. KÖZÉPISKOLAI BAJNOKSÁG 1952. FFI. GYŰRŰ II. öntött, fülezett Br díjérem (48mm) T:1-
30902.

1952. "BUDAPESTI VÁROSI TANÁCS V.B. KÖZÉPISKOLAI BAJNOKSÁG 1952. FFI. GYŰRŰ II." öntött, fülezett Br díjérem (48mm) T:1-

Kikiáltási ár:
800 Ft
1952. BUDAPESTI VÁROSI TANÁCS V.B. KÖZÉPISKOLAI BAJNOKSÁG 1952. FFI. NYÚJTÓ II. öntött, fülezett Br díjérem (48mm) T:1-,2
30903.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1952. ORSZ. FFI. IFJ. EGY. BAJN. LÓUGRÁS II. GYŐR 1952 fülezett, ezüstözött Br díjérem (35mm) + Iván István (1905-1968) 1952. BP. 1952. IFJ. TORNÁSZ BAJN. FFI. I. O. II. fülezett, ezüstpatinázott Br díjérem (37mm) T:2-
30904.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft