19199.
375. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Aranyozott ezüst(Ag) medál, kövekkel, jelzett, gumírozott gyöngy karkötővel, 2,6×2,6 cm, bruttó: 11,14 g